Bohaterowie, którzy pojawiają się po rozdziale 30

Blog zawiera treści odpowiednie dla przedziału wiekowego 16+ (czytasz na własną odpowiedzialność).  

.

>><<

Bohaterowie, którzy pojawiają się po rozdziale 30:

 

Ogrodnik na Dworze Guiliano 

Ian. Młody chłopak, który rozpoczyna pracę u Julietty mniej więcej w tym samym czasie, gdy robi to jedna z postaci opisanych powyżej. Wyjątkowo tajemniczy, nie mówi wiele o sobie, nic nie wiadomo na temat jego pochodzenia. Jednocześnie diabelnie dumny i jak to bywa w tym opowiadaniu- piekielnie przystojny.

 .

 .

Interesowna kochanka

Nemezis. Bogata szlachcianka, której imponują władza i pieniądze. Spragniona luksusu, wykorzystuje swoją delikatną urodę i zostaje utrzymanką Juana, który daje się złapać w jej sidła i wynajmuje dla niej mieszkanie w stolicy. Matka Willa (o tej postaci dużo później…). Uprowadzona przez Vincenta w czasie, kiedy Karolina przebywa na dworze Guiliano.

.

.

 

Nauczycielka dobrych manier

Ivonne. Sztywna, chłodna i niezwykle despotyczna, ale przez to skuteczna. Niezadowolona z egzystencji przy boku nie zważającego na nią męża, księcia Salhaimu. Kobieta z ambicjami, by piąć się po szczeblach kariery, a cóż może być lepszego od pozostania żoną Króla Magicznego Świata?

.

 

Książę Salhaimu

Severus. Starzec, władający najbardziej zasobną w złoto i najmroźniejszą częścią Magicznego Świata. Dawny kochanek Perpetuy, niekoniecznie zadowolony z rządów jej wnuka, Vincenta. Jednocześnie nie chce powrotu Julietty na tron, ani władzy rebeliantów. Uważa, że sam najlepiej nadaje się do roli Króla, ale nie przyzna tego głośno. Bezwzględny dla poddanych w swoim księstwie, brutalny, gwałtowny i złośliwy. Mimo paskudnego charakteru, z uwagi na swoją potęgę, jest liczącym się graczem w walce o wpływy i lepiej mieć go za swojego sojusznika, niż wroga.

 .

 .

Zbuntowana złośnica

Margo. Siostra Gaela, zachwycająco piękna kobieta, która czuje się niedoceniana przez otoczenie. Liczy na rychłą przeprowadzkę swoją i brata do Królewskiego Zamku. Ma dość mieszkania w barbarzyńskim Tergocie, gdzie bójki i powstania mają miejsce częściej, niż mrugnięcia okiem. Jednak pojawienie się Karoliny komplikuje wiele spraw, ale przecież każdy kłopot można usunąć, czyż nie?

 .

 

Źródło zdjęć: http://film.interia.pl/telewizja/seriale/news/drugi-sezon-dynastii-tudorow,1328649,3723 a także z serwisu FILMWEB.pl i innych przypadkowo znalezionych witryn, które podrzuciło google.pl.

Brak komentarzy.

Brak trackbacków.