Podróżnicy w czasie (po rozdziale 50)

Blog zawiera treści odpowiednie dla przedziału wiekowego 16+ (czytasz na własną odpowiedzialność). 

 ..

 >><<

Bohaterowie, którzy pojawiają się po rozdziale 50

Nieodrodna córka swoich rodziców.

Karolina Liwia I Margoletti. Dwudziestoletnia dziewczyna, przybywająca z przyszłości, aby doprowadzić do pogodzenia i zejścia się swoich rodziców. Urodę odziedziczyła po matce, pewność siebie i trudny charakter po ojcu. Choć powszechnie Liwię oskarża się o przyczynienie się do późniejszej katastrofy Magicznego Świata, ona rozpaczliwie stara się jej zapobiec, poprzez zmianę przeszłości.

.

Prawa ręka Liwii

Kajetan. Dwudziestodwuletni syn Fatmy i… pewnej osoby z Magicznego Świata, której imienia nie chce wyjawić, aby nie ingerować w przeszłe wydarzenia, których uczestnikiem się staje. Pomocnik Liwii, zakochany w niej na tyle, by ślepo podążyć każdym jej krokiem: nawet jeżeli córka Vincenta i Karoliny ma doprowadzić w przyszłości do jego śmierci.

.

Lewa ręka Liwii.

Will. Trzydziestoletni syn Nemezis i teoretycznie Juana (praktycznie sprawa wygląda jednak nieco inaczej…). Chroni Liwię w czasie jej podróży do przeszłości z tych samych pobudek, jakie kierują Kajetanem. Gotowy pójść za dziewczyną choćby do samych bram piekła.

  • #1 napisane przez ~Angelique
    około 3 lata temu

    Lewy i prawy, trudny wybór :)))

  • #2 napisane przez ~rOSeWiNTERsPOOn
    około 3 lata temu

    Według mnie Liwia jest z wyglądu bardziej podobna do Vincenta (zdaję sobie sprawę że są to w ogóle nie spokrewnieni aktorzy ;))

Brak trackbacków.