Bohaterowie spoza Magicznego Świata

Blog zawiera treści odpowiednie dla przedziału wiekowego 16+ (czytasz na własną odpowiedzialność).

>><<

Bohaterowie spoza Magicznego Świata:

 Siostra Kapturka

Klara. Uczennica pierwszej klasy liceum, malarka i pisarka. Z tysiącem pomysłów na minutę, często wyprawia się z motyką na słońce. Pomaga Karolinie poukładać fakty związane z Magicznym Światem, biorąc zwierzenia siostry za jej pomysł na nowe opowiadanie.

.

Rodzice Kapturka

Maria i Jan. Rodzice idealni, potrafią dostrzec, gdy ich dzieci mają problemy. Jednocześnie nie potrafią znaleźć z Karoliną, swoją córką, wspólnego języka w sprawie „Magicznego Świata”, który uważają za wymyśloną krainę, element nowego opowiadania ich pociechy. Magia? Alternatywny wymiar? Maria i Jan nie wierzą w takie głupoty.

.

Szefowa wszystkich szefów.

Arleta. Właścicielka Zajazdu pod Czerwonym Tulipanem. Artystyczna dusza, która twardą ręką prowadzi własny biznes. Jednocześnie kobieta dobra, ciepła i serdeczna, często chodząca z głową w chmurach.

.

Kobieta o złotym sercu

Kama. Menadżerka w Zajeździe pod Czerwonym Tulipanem, prawa ręka Pani Arlety. Bezpośrednia przełożona Karoliny, jak i pozostałych kelnerek. Skupiona bardziej na pracy, niż na życiu osobistym, jednocześnie traktuje personel jak własną rodzinę.

.

Niewyparzony język

Justyna, Jutka. Kucharka w Zajeździe pod Czerwonym Tulipanem. Rozwódka samotnie wychowująca ośmioletnią Klaudię. Kobieta uparta, pyskata, ale sympatyczna.

.

Piękna i bestia

Paula. Kelnerka w Zajeździe pod Czerwonym Tulipanem, stała bywalczyni różnych nocnych klubów i barów, koleżanka Karoliny z liceum. Roztrzepanie Pauli w pracy często przyprawia Kamę o potężny ból głowy, a Arletę o pytania w stylu: „za co ja jej właściwie płacę?”.

Bartek. Chłopak Pauli i jej nieodłączny towarzysz na wszelakich imprezach, imający się różnych zajęć oraz profesji. Na co dzień ponury i niezbyt rozmowny, jakby starał się coś ukryć.

.

Współczesny dekadent

Zygmunt, Zygi. Kolega Bartka i Pauli, syn właściciela jednego z nocnych barów w miejscowości, z której pochodzi Karolina. Zbyt pewny siebie, trochę arogancki, a jednocześnie szarmancki i elokwentny. Przystojny, choć uroku zdecydowanie odejmują mu sińce pod oczami, od wielu nieprzespanych nocy, spędzonych na imprezach.

.

Nałogowa palaczka

Kasia. Koleżanka Karoliny ze studiów, bardzo wyrazista osobowość. Czerwone włosy, krzykliwy ubiór, luzacko- imprezowy sposób bycia, a przy tym jedne z najlepszych ocen na roku, co łamie wszelkie stereotypy, jakie się często Kasi przypisuje.

 .

Współlokatorzy 

Iza i Adam. Mieszkają razem z Kapturkiem w Wielkim Mieście, ale nie utrzymują z Karoliną bliższych kontaktów.

 .

Kochankowie po czterdziestce

Rachela Obarska. Matka Zygmunta i Karola Obarskich, była żona Urbana Obarskiego, kochanka Adama Werszyckiego. Fotomodelka. Kobieta apodyktyczna, oschła i niezwykle stanowcza. Zależy jej na ustatkowaniu się najstarszego syna, dlatego stawia Zygmuntowi ultimatum: albo nareszcie przyprowadzi do domu porządną dziewczynę, albo w odwecie za brak posłuszeństwa zniszczy jego biznes.

Adam Werszycki. Były sportowiec, obecnie prawnik znanej firmy farmaceutycznej. Obowiązki zawodowe zmusiły go, by przeprowadził się ze Stolicy do Dużego Miasta, gdzie poznał Rachelę Obarską, akurat w chwili, gdy jej małżeństwo przechodziło kryzys. Choć Adam i jego nowa kochanka twardo stąpają po ziemi, to jednak uczucie, jakie ich połączyło, wydaje się być szczere.

.

Koszmar Jutki

Patryk Jabłoń. Stały klient Zajazdu pod Czerwonym Tulipanem, uwielbiający krytykować wszystko i wszystkich. W swojej zajadłości szczególnie upodobał sobie Jutkę, której nie szczędzi wrednych uwag. W trakcie rozwoju akcji [spoiler!] okaże się, że Patryk jest dziennikarzem, całkiem niezłym kucharzem i… względnie sympatycznym mężczyzną.

.

Dziewczyna hazardzisty

Samanta Paprocka. Dziewczyna Karola Obarskiego. Samanta pochodzi z ubogiej, rozbitej rodziny, ale marzy jej się inne życie niż to, które zna z domu, dlatego mimo tego, iż wie, że Karol ją zdradza, decyduje się kurczowo trzymać bogatego chłopaka,

 .

 .

ds .

Źródło zdjęć: serwis FILMWEB.pl i inne przypadkowo znalezione witryny, które podrzuciło google.pl

Brak komentarzy.

Brak trackbacków.