O blogu

Król Vincent 

Jesteś tu? W takim razie znalazłeś się w świecie, w którym może dosięgnąć Cię czarna magia króla Vincenta, przepychanki o władzę i dworskie intrygi oraz… namiętności. Czy w takim świecie możliwe jest szczęście? Najpotężniejszy Czarnoksiężnik uważa, że nie, dlatego przy pomocy swojej babki, jedynej zaufanej osoby rzuca zaklęcie, które ma przynieść mu upragnioną radość. Zamiast tego w lesie jego ludzie odnajdują śmiesznie ubraną dziewczynę, która jest odporna na magię. Co nie znaczy, że nie można jej zabić… ale czy warto? Przecież zaklęcie nie mogło chybić: nieznajoma w jakiś tajemniczy sposób powinna doprowadzić Vincenta do złota i władzy: bo tak według niego wygląda szczęście.

 

Blog zawiera treści odpowiednie dla przedziału wiekowego 16+ (czytasz na własną odpowiedzialność).

 • #1 napisane przez ~Tymik
  około 4 lata temu

  Cześć! Bardzo podoba Twój blog wizualnie, ładnie go zaprojektowałaś, rozmieściłaś informacje. Czy możesz mi powiedzieć, jakiego szablonu bloga używasz? Jak nazywa się ten szablon, bo nie mogę go rozpoznać wśród dostępnych ?
  Będę wdzięczna za odpowiedź

 • #3 napisane przez ~Basia
  około 4 lata temu

  No faktycznie blog jest ładny wizualnie. Podpowiedz mi proszę jaki widget sprawił, że w górnej części poszczególne cztery rozdziały pokazują się jako slajdy? Próbuję uruchomić coś takiego u siebie, ale nie wiem jak nazywa się ten widget i gdzie go „wcisnąć”.

  • #4 napisane przez ~@CzarnyKapturek
   około 4 lata temu

   Hm… Nie do końca wiem o jakie slajdy Ci chodzi, bo mi nic takiego się nie wyświetla xD

   • #5 napisane przez ~Basia
    około 4 lata temu

    Może nieprawidłowo określiłam to jako „slajdy”. Tuż pod bannerem na zmianę pokazują się nagłówki i początki pięciu rozdziałów (po kolei: 29, 30, 26, 31, 32) – czyli wpisów. Wygląda to naprawdę bardzo ładnie. Nie bardzo umiem sobie poradzić i znaleźć widget który za to odpowiada :(

    • #6 napisane przez ~@CzarnyKapturek
     około 4 lata temu

     Obawiam się Basiu, że to nie jest żaden widget, tylko element szablonu, na którego zmiany tak szczerze nie mam zbyt wielkiego wpływu (masz jednego bloga na onecie, więc pewnie domyślasz się, jak małe bywa tutaj pole do popisu, jeżeli ktoś nie zna się dobrze na komputerach;d)
     Mój szablon w każdym razie nazywa się Mystique, a jedyne widgety, jakie tu dodałam, to te, które znajdują się w słupku po prawej.

 • #7 napisane przez ~Basia
  około 4 lata temu

  Acha, Karolino, napisałaś na moim blogu (za wizytę tam oczywiście bardzo dziękuję), że wysłałaś do mnie maila, jednak mail nie dotarł i nie ma go też w spamie :(

 • #9 napisane przez ~Domi
  około 3 lata temu

  Hej :D Pierwszy raz jestem na twoim blogu i musze powiedzieć że już mi się podoba ;) Zaczynam czytać :)
  Pozdrawiam :)

Brak trackbacków.